Vážení hostia,

od 29.03.2024 /piatok/ -  do 02.04.2024 /pondelok/

bude Hotel Golden Eagle zatvorený.

Za pochopenie ďakujeme.

Gastronómia

Celosvetová gastronómia

Kulinárske umenie na svetovej úrovni a jedlo, ktoré Vás očarí

V hoteli Golden Eagle vás čaká gastronomická cesta, ktorá prekračuje hranice kuchyne. Naše menu je kombináciou tradičných receptov, ktoré sú obohatené o moderné a zaujímavé chute z rôznych kútov sveta. U nás je každé jedlo nielen pôžitkom pre chuťové bunky, ale aj umením, ktoré odráža našu filozofiu „umenia stolovať a umenia žiť“.

  • Rôznorodosť špecialít – z klasických slovenských jedál až po exotické medzinárodné pokrmy, naše menu spája lokálne ingrediencie s globálnymi kuchyňami.
  • Profesionálna kuchyňa – každé jedlo je pripravované s vášňou od kuchárov, ktorí milujú svoju profesiu, s využitím moderných technológií, ktoré prinášajú nové chute.
  • Výber vín – Váš jedálny zážitok doplníme dokonalým výberom vín zo slovenských aj svetových viníc, vyberaných tak, aby boli harmonizované s každým jedlom.
  • Moderná technológia a úcta k prírode – využívame najmodernejšie techniky a technológie v príprave jedál, zatiaľ čo zachovávame úctu k prírodným surovinám, čím prinášame na stôl nové a vzrušujúce chute.
Priestory nášho hotela

Priestory pre relax ale aj biznis

Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 25 izbách, konferenčnú sálu s kapacitou až 110 hostí, štýlovú kaviareň, nádhernú zimnú záhradu prepojenú s letnou záhradou a modernú vináreň.