Kaviareň Golden Café - vychutnajte si oázu pohody a inšpirácie s dobrou kávou

kaviaren velka

Kaviareň Golden Café

Zastavte sa z ruchu každodenného života na lahodnú kávu v kaviarni Hotela Golden Eagle,
kde sa prenesiete do sveta jemnosti a pôžitku. Pri vstupe Vás na prvý pohľad zaujme štýlovo, ale prakticky zariadený interiér, kde sa môžete na chvíľu zastaviť pred všetkými starosťami.

Kaviareň je zariadená v klasickom štýle s pohodlnými kreslami, v ktorých sa sedí veľmi pohodlne. Priestor dotvárajú veľké okná, ktoré počas dňa púšťajú dovnútra dostatok svetla, večer zas prispievajú k romantickej atmosfére. V ponuke nájdete čerstvo mletú kávu a širokú ponuku alko a nealko nápojov.

V hoteli Golden Eagle vás čaká gastronomická cesta, ktorá prekračuje hranice kuchyne. Naše menu je kombináciou tradičných receptov, ktoré sú obohatené o moderné a zaujímavé chute z rôznych kútov sveta.

Tie si najlepšie vychutnáte v kruhu priateľov, pri pracovných stretnutiach, ale aj pri práci. Na tú je kaviareň patrične vybavená a Vy môžete stráviť pracovný deň v príjemnom prostredí, kde ľahko načerpáte novú inšpiráciu.

Prostredie kaviarne je skutočne diskrétne a na rozdiel od preplnenej kancelárie Vás tu nebude nič rušiť. Príďte stráviť príjemný čas do priestorov kaviarne Hotela Golden Eagle, kde o Vás bude postarané ako v bavlnke. V kaviarni Golden Café nájdete dokonalé útočisko pred hektickým tempom každodenného života.

Otváracie hodiny kaviarne v hoteli Golden Eagle

V kaviarni Golden Café si môžete vychutnať kávu alebo iný nápoj z našej širokej ponuky celý týždeň od pondelka do nedele od 7:00 do 22:00.

Priestory nášho hotela

Priestory pre relax ale aj biznis

Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 25 izbách, konferenčnú sálu s kapacitou až 110 hostí, štýlovú kaviareň, nádhernú zimnú záhradu prepojenú s letnou záhradou a modernú vináreň.