Milí hostia,

chceli by sme Vás informovať, že z dôvodu dovolenkového režimu v dňoch od 22.07 - 26.07.2024 a od 29.07 - 02.08.2024 nebudeme podávať obedy.

Radi Vás však privítame na našej terase alebo v kaviarni počas celého dňa a takisto od 17:00 hod. v našej reštaurácii každý pracovný deň počas podávania večerného menu.

Víkendy otvorené podľa štandardných otváracích hodín.

Tešíme sa na Vašu návštevu !

Ďakujeme

Hotel Golden Eagle

Letné terasy hotela Golden Eagle - oddýchnite si a relaxujte v príjemnom zelenom prostredí

záhrada

Letné terasy hotela Golden Eagle

Letná terasa s množstvom zelene je presne tým, čo v horúcich letných dňoch hľadá mnoho ľudí. Ak sa chcete skryť pred horúcimi lúčmi letného slnka alebo len hľadáte príjemné miesto, kde stráviť čas s priateľmi, občerstviť sa a nájsť pokojné útočisko pred ruchom mesta, naša letná terasa s altánkom je správnym miestom.

Pri príchode už na prvý pohľad zaujme množstvo zelene s krásne rozkvitnutými a nádherne voňajúcimi kvetmi. To všetko je doplnené o vodné prvky, ktoré celé prostredie skvele osviežia. Menší altánok zase poskytne útočisko pred slnečnými lúčmi či poskytne krásny priestor pre romantickú večeru.

V teplých mesiacoch sa tu okrem večerí podávajú tiež raňajky a obedy, čo z terasy robí ideálne miesto na návštevu v akejkoľvek dennej dobe. S kapacitou 60 miest je naša letná terasa ideálnym miestom na relaxáciu, vychutnávanie lahodných občerstvení v srdci prírody, ale je vhodná aj pre väčšie rodinné oslavy či menšie svadby.

Celý priestor je vo večerných hodinách vkusne osvetlený. Príďte si k nám užiť pokojný čas, relax a lahodné občerstvenie v oáze zelene s Vašimi najbližšími. Letná terasa hotela Golden Eagle je Vaším idylickým útočiskom v neustálom ruchu mesta.

Priestory nášho hotela

Priestory pre relax ale aj biznis

Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 25 izbách, konferenčnú sálu s kapacitou až 110 hostí, štýlovú kaviareň, nádhernú zimnú záhradu prepojenú s letnou záhradou a modernú vináreň.