Milí hostia,

chceli by sme Vás informovať, že z dôvodu dovolenkového režimu v dňoch od 22.07 - 26.07.2024 a od 29.07 - 02.08.2024 nebudeme podávať obedy.

Radi Vás však privítame na našej terase alebo v kaviarni počas celého dňa a takisto od 17:00 hod. v našej reštaurácii každý pracovný deň počas podávania večerného menu.

Víkendy otvorené podľa štandardných otváracích hodín.

Tešíme sa na Vašu návštevu !

Ďakujeme

Hotel Golden Eagle

O hoteli

O hoteli

Doprajte si oddych v historickom centre Levíc

Hotel Golden Eagle poskytuje vďaka svojej pravej mestskej atmosfére nezabudnuteľný pobyt pre všetkých návštevníkov, ktorí prišli do levíc za oddychom, turizmom, ale aj za obchodom.

Hotel Golden Eagle poskytuje vďaka svojej pravej mestskej atmosfére nezabudnuteľný pobyt pre všetkých návštevníkov, ktorí prišli do Levíc za oddychom, turizmom, ale aj za obchodom.

stará ľavá
stará pravá
stará horná
stará dolná

Hotel má ideálnu polohu, pretože sa nachádza priamo v centre mesta. Od nákupnej zóny ho oddeľuje iba 5 minút chôdze, zatiaľ čo na Levický hrad sa z hotela dostanete už za 10 minút chôdze.

V roku 2005 prešla historická budova hotela komplexnou rozsiahlou rekonštrukciou, ktorej cieľom bolo nadviazať na tradíciu a históriu. V tom istom roku bol hotel Golden Eagle zapísaný do zoznamu chránených kultúrnych pamiatok.

  • Reštaurácia, vináreň, kaviareň a letné terasy
  • Recepcia dostupná 24 hodín, 7 dní v týždni
  • Konferenčné business priestory
Lokalita a poloha hotela

Objavte kráľovský komfort hotela Golden Eagle

Užite si luxusné ubytovanie, ktoré Vás pohltí svojou eleganciou a exkluzívne zariadenými izbami, ktoré spájajú tradíciu s moderným dizajnom. U nás Vás čaká zážitok, na ktorý len tak nezabudnete. 

O hoteli 1 (1)

Tradičný boutique hotel sa nachádza v historickom srdci Levíc a ponúka harmóniu príjemnej atmosféry a noblesy s moderným vybavením.

Rozprávkovú idylku dopĺňa elegantná zimná záhrada s čarovným prostredím a nadčasovosť dodáva útulná kaviareň a vináreň.

O hoteli
0
Moderných izieb
0 /10
hviezdičiek na Bookingu
0 +
Služieb v cene izby
HISTÓRIA HOTELA

Zažite luxus a históriu starú vyše 100 rokov

V roku  2005 prešla budova hotela komplexnou rozsiahlou rekonštrukciou, ktorej cieľom bolo nadviazať na tradíciu a históriu. V tom istom roku bol hotel Golden Eagle zapísaný do zoznamu chránených kultúrnych pamiatok. 

Budova hotela kedysi patrila bohatej židovskej rodine Knappovcov, ktorá ju postavila v rokoch 1905 a 1906 – mala poľnohospodársky charakter.

Hotel Golden Eagle však dnes so svojou bohatou históriou poskytuje nezabudnuteľný pobyt pre všetkých návštevníkov mesta, ktorí prišli do Levíc za oddychom, turizmom a v neposlednom rade aj za obchodom.

O hoteli
Služby hotela

Využite nadštandardné služby hotela

Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 25 izbách, jednu konferenčnú sálu (s kapacitou až 110 hostí), štýlovú Golden Café kaviareň a nádhernú reštauráciu – zimnú záhradu prepojenú s letnou terasou.
Počas celého Vášho pobytu sa o všetky Vaše prosby a priania rada postará recepcia hotela, ktorá Vám je k dispozícii 24/7. Pre čo najväčší komfort môžete zároveň využiť službu parkovania priamo pred hotelom na chránenom parkovisku. Nádherné starobylé schodisko vo vstupnej hale je jedinečnou dominantou celej budovy a pod vysokými stropmi nájdete aj suchú alebo parnú saunu.
Galéria

Nazrite do nášho hotela a nechajte sa očariť

Prezrite si priestory nášho hotela ešte pred Vašou samotnou rezerváciou a nechajte sa očariť kúzelnou atmosférou, ktorú ponúka.

Hotel na mape

Ako sa k nám dostanete?

Zistite, kde na mape sa hotel Golden Eagle nachádza a užite si bezproblémovú cestu k zaslúženému autentickému relaxu.