Reštaurácia - Zimná záhrada

Reštaurácia veľká

Reštaurácia - Zimná záhrada

Súčasťou hotela je reštaurácia, ktorá ponúka návštevníkom, vyhľadávajúcim skutočné kulinárske umenie, príjemné prostredie. Moderné a štýlové zariadenie reštaurácie je obklopené presklenými stenami, čo umožňuje hosťom vychutnať si jedlo spolu s krásnym výhľadom na hotelovú záhradu.

Pri konzumácii akéhokoľvek jedla bude mať návštevník pocit, že sa na chvíľu zastavil svet. Celá symfónia dobrého jedla a krásneho prostredia je doplnená príjemnou hudbou a profesionálnou obsluhou, ktorá Vám dovolí ponoriť sa do tajov gastronómie a kulinárskeho perfekcionizmu.

V hoteli Golden Eagle vás čaká gastronomická cesta, ktorá prekračuje hranice kuchyne. Naše menu je kombináciou tradičných receptov, ktoré sú obohatené o moderné a zaujímavé chute z rôznych kútov sveta.

V reštaurácii sme vytvorili priestor, kde sa každá návšteva stáva nezabudnuteľnou. Umožňuje Vám nielen vychutnať si jedinečné chute, ale aj prežiť momenty v elegantnej atmosfére, ktorá je charakteristická pre našu zimnú záhradu.

Otváracie hodiny reštaurácie v hoteli Golden Eagle

Reštaurácia je pre Vás otvorená od pondelka do piatka v časoch od 11:00 do 14:00 a od 17:00 do 22:00, v sobotu od 11:00 do 22:00 a v nedeľu od 11:00 do 16:30.

Priestory nášho hotela

Priestory pre relax ale aj biznis

Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 25 izbách, konferenčnú sálu s kapacitou až 110 hostí, štýlovú kaviareň, nádhernú zimnú záhradu prepojenú s letnou záhradou a modernú vináreň.