Milí hostia,

chceli by sme Vás informovať, že z dôvodu dovolenkového režimu v dňoch od 22.07 - 26.07.2024 a od 29.07 - 02.08.2024 nebudeme podávať obedy.

Radi Vás však privítame na našej terase alebo v kaviarni počas celého dňa a takisto od 17:00 hod. v našej reštaurácii každý pracovný deň počas podávania večerného menu.

Víkendy otvorené podľa štandardných otváracích hodín.

Tešíme sa na Vašu návštevu !

Ďakujeme

Hotel Golden Eagle

Spoločenské akcie

Oslavy, svadby a večierky

Rezervujte si priestory nášho hotela na svadbu, oslavu či firemný večierok

V hoteli Golden Eagle poskytujeme nielen nádherné veľké priestory, ale aj kompletné služby od plánovania až po realizáciu udalosti, aby každá akcia bola pre Vás i Vašich hostí nezabudnuteľným zážitkom.

Hotel Golden Eagle je nielen synonymom luxusného ubytovania, ale aj ideálnym miestom pre organizovanie nezabudnuteľných spoločenských udalostí. Či už plánujete firemné stretnutie, svadbu snov, exkluzívny koktailový večierok alebo stužkovú slávnosť, naše elegantné priestory a prispôsobivý tím garantujú dokonalosť každej udalosti. 

Svadba podľa Vašich predstáv

Zažite malú alebo veľkú svadbu vo výnimočnom štýle aj s ubytovaním

Priestrannosť  Hotela Golden Eagle **** Vám umožňuje na jednom mieste zorganizovať predsvadobné stretnutie rodiny a priateľov, obrad, hostinu a takisto aj ubytovanie hostí.

spoločenské akcie fotky

Na základe dlhodobých skúseností a mnohogeneračnej tradície je Hotel Golden Eagle **** ideálnym miestom pre veľkú svadbu, výnimkou však nie je ani malá svadba v kruhu rodiny a najbližších. Náš skúsený personál s Vami pri osobnom stretnutí dohodne všetky potrebné detaily tak, aby príprava na svadbu a oslava prebehli bez najmenšieho problému. Je naším prianím, aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle a zanechali vo všetkých prítomných nezabudnuteľné spomienky.

spoločenské akcie fotky
Konferencie, semináre a pracovné stretnutia

Priestranná kongresová miestnosť a k tomu kompletný konferenčný servis

Ponúkame kompletný konferenčný servis, ktorý naplní všetky Vaše potreby a požiadavky. Konferencie, semináre a pracovné stretnutia budú vďaka výbornému personálu a službám skutočným zážitkom bez Vašich starostí. Priestranná  kongresová miestnosť je vďaka vysokému stropu a prirodzenému svetlu najvhodnejším miestom pre uskutočnenie Vašej konferencie, či firemného podujatia. 

Priestor takisto disponuje všetkou potrebnou konferenčnou technikou, dataprojektorom, veľkoplošným plátnom, flipchartom a WiFi pripojením. Kongresové priestory slúžia na usporiadanie konferencií, workshopov, seminárov, recepcií, spoločenských akcií a školení.

Kongresová sála má kapacitu pre takmer 150 ľudí, kde 120 osôb môže byť usadených na kino sedenie, 60 osôb na školské sedenie, 35 osôb na ženeva sedenie, 80 osôb na U sedenie, 100 osôb na E sedenie a ďalších 50 osôb na T sedenie.

Kino sedenie
školské sedenie
ženeva sedenie
U sedenie
Priestory nášho hotela

Priestory pre relax ale aj biznis

Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 25 izbách, konferenčnú sálu s kapacitou až 110 hostí, štýlovú kaviareň, nádhernú zimnú záhradu prepojenú s letnou záhradou a modernú vináreň.