Vináreň hotela Golden Eagle - užite si spojenie chuti a tradície v jedinečnej atmosfére

Vináren veľká

Vináreň hotela Golden Eagle

V našej hotelovej vinárni nájdete spojenie krásy a chuti vytvárajúce jedinečnú harmóniu. Historický priestor vínnej pivnice s modernými prvkami navodí ideálnu atmosféru pre trávenie príjemných chvíľ v kruhu rodiny, priateľov a kolegov.

Jednoduché prírodné a sklenené dekorácie v spojení s dreveným nábytkom len dotvárajú atmosféru typických meštianskych vinární starých Levičanov. Absolútnym vrcholom je široká ponuka kvalitných bielych, ružových a červených vín z rôznych regiónov. Skúsený sommelier Vám vždy poradí s výberom vína, ktoré splní očakávania Vašich chuťových pohárikov.

Ku kvalitnému vínu zároveň patrí kvalitné jedlo. Lahodné syry, chutné predjedlá či drobné pochutiny sú vyladené do posledného detailu, aby dokonale splynuli a zvýraznili chuť vína. Príďte si k nám užiť chvíle oddychu, vychutnať kvalitné víno a pochutnať si na výbornom jedle.

V hoteli Golden Eagle vás čaká gastronomická cesta, ktorá prekračuje hranice kuchyne. Naše menu je kombináciou tradičných receptov, ktoré sú obohatené o moderné a zaujímavé chute z rôznych kútov sveta.

Vináreň je miestom, kde sa rodia jedinečné spomienky a stretnutia s Vašimi najbližšími sa stanú nezabudnuteľnými. S kapacitou 80 ľudí je naša vináreň hotela Golden Eagle ideálnym miestom na pokojné večery s pohárom výborného vína. Príďte a zažite jedinečnú atmosféru, kde sa každá návšteva stáva nezabudnuteľným príbehom.

Priestory nášho hotela

Priestory pre relax ale aj biznis

Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 25 izbách, konferenčnú sálu s kapacitou až 110 hostí, štýlovú kaviareň, nádhernú zimnú záhradu prepojenú s letnou záhradou a modernú vináreň.