Podkrovný Apartmán 1 Deluxe

Apartmán

Podkrovný Apartmán 1 Deluxe

od 98€/noc
safe

Trezor​

minibar

Minibar

Priestranný šatník

coffee

Čajový set

wifi

Wi-Fi zadarmo

air-conditioner

Klimatizácia

bathrobe

Župany a papuče

swimming-cap

Kúpacie čiapky

wet-towel

Osušky a uteráky

dryer

Sušič na vlasy

Vaňa

shampoo

Hygienické doplnky

desk

Pracovný stôl

Priestor na batožinu

sofa

Sedacia súprava

V podkrovnom Apartmáne 1 Deluxe nájdete pohodlie, eleganciu a jedinečný dizajn vytvárajúci dokonalý priestor pre služobnú cestu alebo dovolenku s rodinou či priateľmi. Apartmán je tvorený dvoma samostatnými izbami, v ktorých nájdete všetko potrebné – televízor, miesto na posedenie, úložné priestory a samozrejme pohodlné postele, aby ste si dokonale oddýchli.

Vo výbave apartmánu tiež nechýba kuchynka, kde si môžete pripraviť vlastný pokrm alebo v súkromí skonzumovať jedlo z hotelovej reštaurácie. Ak sa prejdeme do kúpeľne, tu na Vás čaká veľká vaňa, v ktorej si doprajete príjemný relax po náročnom dni. Apartmán je jednoducho premyslený tak, aby ste sa tu cítili ako doma.

Výhodou podkrovného apartmánu sú strešné okná, z ktorých sa vám naskytnú krásne pohľady na mesto Levice, ktoré najmä po zotmení navodia romantickú atmosféru. V našich komfortných a priestranných apartmánoch pôjdete naproti novým zážitkom a krásnym spomienkam na čas strávený v kruhu svojich najbližších.

Doprajte si oddych po pracovnom stretnutí alebo turistických aktivitách a užite si naplno komfort, ktorý ponúka podkrovná izba Apartmán 1 Deluxe. Hotel Golden Eagle **** má pre Vás k dispozícii podkrovný apartmán vo verzii Deluxe s kapacitou až 5 osôb. Ak je apartmán obsadený 1 alebo 2 osobami, cena za izbu je 98,00€. Pri obsadení 3 osobami je cena 108,00€, 4 osobami 118,00€ a 5 osobami 128,00€ s DPH. K cene sa pripočítava 1,50€ miestny poplatok / noc na osobu.

Mapa s polohou hotela

Cena izby zahŕňa

Máte nejaké otázky?

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom Vášho pobytu nás neváhajte kontaktovať, naša recepcia sa o všetko postará.

Typy izieb

25 luxusne zariadených izieb s nádychom histórie

Objavte spojenie viac ako 100-ročnej tradície a moderných priestorov v jednej z 25 izieb nášho hotela. Príďte si oddýchnuť a zažite kráľovský luxus hotela Golden Eagle.